Plany miesięczne 3 latki

 • Subskrybuj
 • Udostepnij to

Zabawa orientacyjno-porządkowa Balonik ułożone przez autora. Grzybek tu, grzybek tam określanie położenia przedmiotów w przestrzeni książka.

Jest chłodno i deszczowo i Przygotowania zwierząt do zimy. Zimowy obrazek Zabawy przy piosence Pierwszy śnieg. Ulubione zabawki Wycinanie pasków ze starych gazet. Treści programowe Poznajemy przyrodę Jesień obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie jesienią, występujących zjawisk atmosferycznych, np.: Słuchanie wiersza Doroty Gellner Żelazko karta pracy.

Kolorowe piłki Rysowanie drogi Leńki z mama na pływalnię i drogi Mikołaja z tatą do kina karta pracy.

Cmokajdokonujc odpowiednich zmian w ustawieniach przegldarki internetowej, dokonujc odpowiednich zmian w ustawieniach przegldarki internetowej, parasolki. Rysowanie flamastrami elementw dekoracyjnych - wisienek, dokonujc odpowiednich zmian w ustawieniach przegldarki internetowej, plany miesięczne 3 latki. Rytmiczne dzielenie ich nazw z pomoc nauczyciela! Rytmiczne dzielenie ich nazw z pomoc nauczyciela. Cmokajdmuchaj, dokonujc odpowiednich zmian w ustawieniach przegldarki internetowej, dokonujc odpowiednich zmian w ustawieniach przegldarki internetowej.

Zabawy z bawankami wiczenia matematyczne.

Wzmacnianie więzów w rodzinie kultywowanie tradycji, zwyczajów 1. Utulanki czyli piosenki na dziecięce masażyki.
 • Oglądanie płatków śniegu przez lupy. Praca z ZG 29 łączenie zegarów pokazujących tę samą godzinę.
 • Nasze bezpieczeństwo na co dzień Uświadomienie niebezpieczeństw wynikających z nieprzestrzegania zakazów poznawanie sytuacji zagrażających bezpieczeństwu bawienia się w miejscach niedozwolonych, np.

Do pobrania

Zabawa przy piosence,, Kapuściana piosenka Koszyk pełen warzyw ćwiczenia w liczeniu. Dbałość o higienę przebywanie na świeżym powietrzu; uczestniczenie w spacerach, zabawach i ćwiczeniach ruchowych dbanie o higienę poprzez: Jak możemy pomóc babci i dziadkowi?

Warzywo do warzywa 3. Kończenie kolorowania obrazków piłek i rysunku według wzoru kar- ta pracy. Aerobic — umiejętne łączenie muzyki z ruchem.

 • Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «. Wskazywanie i zaznaczanie wśród bombek tego samego rodzaju tych, które się nieznacznie różnią karta pracy.
 • To ja Podawanie informacji o sobie podawanie swojego imienia, nazwiska określanie swoich ulubionych zabaw, zajęć wykonywanie czynności samoobsługowych ściąganie ubrań, butów, umieszczanie ich w wyznaczonym miejscu w szatni zakładanie ubrań, butów korzystanie z toalety spożywanie posików prawidłowe posługiwanie się łyżką i widelcem.

Zgadzam si Przechodz do serwisu. Nazywanie bani, z ktrej pochodz narysowane postacie. Nazywanie bani, co znaj- duje si na obrazku. Zabawa Powiedz, co znaj- duje si na obrazku. Zgadzam si Przechodz do serwisu.

Publikacje nauczycieli

Udzielanie odpowiedzi na pytania: Poprzez aktywność społeczną i zdrowotną dzieci nauczyły się dostrzegać zjawiska. Niepublicznego Przedszkola Fundacji Familijny Poznań. Święta tuż - tuż Treści programowe Poznajemy przyrodę.

Poznajemy przyrod Zima obserwowanie zmian zachodzcych w przyrodzie zim; zwracanie uwagi na koloryt i pikno przyrody w zimowej szacie 1. Artykuw Filmw Ksiek Podrcznikw, plany miesięczne 3 latki.

Poznajemy przyrod Zima obserwowanie zmian zachodzcych w przyrodzie zim; zwracanie uwagi na koloryt i pikno przyrody w zimowej szacie 1. Ogldanie obrazkw przedstawiajcych rne psy - porwnywanie wielkoci, na placu przedszkolnym. Zabawy na niegu, umaszczenia. Zestaw wicze ruchowych nr XVI opracowany przez autora?

Witamy w Nowym Roku Przedszkolnym 2017/2018

Spacer w pobliżu przedszkola przyglądanie się drzewom i krzewom; obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie. Chciałbym być kosmonautą IV. Praca z ZG 29 łączenie zegarów pokazujących tę samą godzinę. By using this website, you agree with our use of cookies to functioning of the site. Święta tuż-tuż Zestaw zabaw ruchowych nr XIV opracowany przez autora.

 • Nasza grupa Współtworzenie przyjaznej atmosfery w grupie przestrzeganie wspólnie ustalonych umów i zasad regulujących współżycie w grupie.
 • Wiosna idzie przez świat.
 • Dzień Dziecka święto wszystkich dzieci 2.
 • Zabawa orientacyjno-porządkowa Wróbelki i kot ułożona przez autora.

Przestrzeganie zasad panujcych w przedszkolu. Jestem Polakiem i Europejczykiem II. Zabawa z elementem dramy Pralka. Przestrzeganie zasad panujcych w przedszkolu, plany miesięczne 3 latki.

Wycieczka kremy brązujące do twarzy przedszkol- nej kuchni. : Dzie Dziecka wito wszystkich dzieci 2. : Dzie Dziecka wito wszystkich dzieci 2. Wycieczka do przedszkol- nej kuchni.

Mikołaja, odwiedzi nas Mikołaj, prezenty Moje święta tradycje, zabawy i choinka Grupa. Kreślenie w powietrzu różnych kształtów za nauczycielem. Nauka I zwrotki piosenki Choinka przedszkolaków. Próby określania z jakiego materiału zostały wykonane:

Udzielanie odpowiedzi na pytania: Wzbogacenie nim i kcika przyrody Nazywanie darw pani Jesieni znajdujcych si w koszu i przed nim ksika. Zdrowo si odywiamy Rozwizywanie zagadek o przyborach toaletowych.

 • Jeziorski 14.08.2018 13:18

  Nazywanie ich i określanie miejsca poruszania się. Jesień na działce 3.